Sizin ve işiniz için en uygun asansör ve diğer ekipmanları temin edilerek montajı itina ile yapılacaktır.

MONTAJ

Emkaya Asansör;Asansör  satışını gerçekleştirdiği ürünlerin yanı sıra montaj konusuna verdiği ehemmiyet de sınırsızdır. Montajını gerçekleştirdiği asansörlere belli bir süre garanti kapsamında servis hizmeti vermektedir.

PROJELENDİRME

Projelendirilmesi yada revize edilmesi gereken asansörler uzman ekibimiz ve mühendislerimiz tarafından proje alanında incelenir. İncelemesi yapılan proje alanının gerekli çizimleri mühendislerimiz ve teknikerlerimiz tarafından hazırlanır.

BAKIM

Asansörler kullanım amacı gereği tüm gün çalışan makinelerdir. Bu yüzden doğru projelendirilmemiş montajında eksiklikler bulunan yada revize edilmesi gereken asansörler kısa aralıklara arıza vermektedirler.

ÜRETİM

 Asansör pano imalatı ve revizyon kutusu imalatı da gerçekleştirmektedir.Prizma Burç Asansörün imal ettiği panolar ve revizyon kutuları sektörün önde gelen kuruluşları tarafından kullanılmaktadır.

MODERNİZASYON

Binalardaki kurum ve kuruluşlardaki asansörler görevi gereği 7 gün 24 saat hizmet verdikleri için zamanla teknik ömürlerini tamamlarlar. Bu sebepten dolayı asansörlerinizin için gerekli olan modernizasyonu yaptırmanız gerekmektedir.

ÖZEL ÇÖZÜMLER

Sizin belirlediğiniz ölçüler için en ideal asansör uygulanamalarının düzenlemesi bu sistemin sorunsuz ve teknik şartlara uygun halde yerine getirilmesi sağlanmaktadır.